Darendeliler Kültür Sağlık ve Eğitim Vakfı

Yardıma muhtaç öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermeyi ve eğitim faaliyetlerini desteklemeyi kendimize görev edindik. Tüm insanlığın faydasına yönelik çözümler üretmeye, kültür ve tabiat varlıklarının korunması için çalışmalar yapmaya, amatör sporların gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu ideallerden yola çıkarak 2019 yılı içerisinde İmece Dükkanı isimli mağazamızı açtık.

Sizin de kullanmadığınız eşyalarınız var. İmece Dükkânı’nda değerlensin, bir öğrenciye burs olsun istemez misiniz? Telefon numaranızı bırakın size ulaşalım.

Siz de bağışta bulunabilirsiniz.

Kullanılabilir olan her türlü kıyafet, züccaciye, mobilya, kırtasiye bağış olarak alınabilir.

Sizleri mağazamıza
bekliyoruz!

Biz ‘İMECE DÜKKANI’nında evinizde, dolabınızda kullanmadığınız kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı alarak, düşük fiyatla satıp geliri ile eğitime katkıda bulunuyoruz. Sizleri eğitime destek için İmece Dükkanı’mıza bekliyoruz.

Adres: Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. Akpak Apt. altı

E-posta adresinizi bırakın

Size ulaşalım

Nasıl katkı sunabilirsiniz?

01.

Eşyalarınızı bağışlayarak

Dolabınızda kullanmadığınız kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. No:18/C Seyhan/Adana adresine bizzat getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.

02.

Mağazamızı ziyaret ederek

Mağazamıza bağışlanmış olan ürünleri satın alarak, hem uygun fiyat avantajlarından faydalanabilir hem de yardıma muhtaç öğrencilere destekte bulunabilirsiniz.

03.

Çevrenize duyurarak

Yakın çevrenize, arkadaşlarınıza haber vererek ve sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak sesimizin duyulmasını sağlayabilirsiniz.

DASEV, 2008 yılından bu yana faaliyetlerini kesintisiz olarak devam ettiriyor

Basında İmece Dükkanı

Teşekkürler

DASEV olarak hayallerimizden birini gerçekleştirmek için yola çıktık. Daha fazla öğrenciye burs vermek ve geri dönüşüme katkıda bulunmak için projelendirdiğimiz İmece Dükkanı’nı nasıl hayata geçirebiliriz diye düşünürken, kadim dostum Sevgili Fatoş Hanım ve sevgili eşi Mehmet Bey ışık oldu bize. Mağazalarının anahtarını bu yolda kullanmak için takdim ettiler DASEV’e. Mutlululuğumuz tarif edilemez! Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz sizlere. Şen ailesi iyi ki varsınız.